Kiedy zatrzaśniemy kluczyki w samochodzie

Powszednia pogoń za pracą oraz obowiązkamipowoduje, że nieraz zapominamy opowierzchownych sprawach. Spiesząc się popełniamybłędy, wielokrotnie są to niestety pomyłkiniezwyklekosztowne. Nie trzeba dalekoposzukiwać przykładów – wyobraźmysobie, że spieszymy się na istotne biznesowe spotkanie. Wbiegamy do biura po zaświadczenia i wracamy do samochodu.To kłopotliwe, ale przez przypadek nie zabraliśmy kluczyków,jakie zostały na fotelu kierowcy.

Sprawa wydaje się nieinwazyjna? Nic bardziej błędnego – dużooryginalnych aut ma pomocniczezabezpieczenia antykradzieżowe. Jeżeli nie zamkniemy samochodu,te po kilku minutach samo uruchomi centralny zamek orazzatrzaśnie drzwi – z kluczykami w środku. Zostajemy wobec tego z autemoraz kluczykami w środku – my natomiast stoimy na zewnątrzoraz powoli spostrzegamy, w jak słabejsytuacji się znajdujemy. Nie ma kłopotu, gdy w pobliżuposiadamy zapasowe kluczyki – co jednak wsytuacji, kiedy nie mamy zapasowego pilota lub też ten znajduje się setki kilometrów od nas? Jestjedynie jedno rozwiązanie – otwieranie aut gorzów.

Faktycznie, jest także innerozwiązanie, lecz tegoakurat nie polecamy. Jesteśmy w staniewybić szybę – w wypadku nowych aut nietylko narazimy się na kolosalnekoszty, leczrównież obniżymy wartość auta (każda szyba ma swójnumer serii, jaki w przypadku odsprzedaży nieraz jest sprawdzany przezpotencjalnych pozyskujących – jeżeli któraśz szyb pozostanie wymieniona, wzbudzi to od razu podejrzenia).Wracając do pogotowia ślusarskiego -fachowiec potrafi otworzyć drzwisamochodu bez zastosowania młotka czy innych prymitywnychnarzędzi. Decydując się na samochodowego ślusarzajesteśmy w stanie liczyć na:

•             Szybkąoraz profesjonalną obsługę – takie pogotowiadocierają do Konsumentów w kilka minut

•             Oszczędzamyfinanse – auto zostanie otwarte bez uszkodzeń szyby czyinnych elementów karoserii

•             Nieobniżamy wartości samochodu – zbita szyba potrafiefektywnie obniżyć wartość rynkową pojazdu.

 

Toteż gdy przydarzy się sytuacja,że zatrzaśniemy kluczyki w aucie – warto skorzystać z pomocy zawodowców, którzy przy użyciuprofesjonalnego wyposażeniabłyskawicznie dostaną się do środkasamochodu. 


Sprawdź także: awaryjne otwieranie samochodów gorzów