Fotobudka – Magic Mirror

Fotobudka to narzędzie, cieszące się coraz większą popularnością w naszym kraju, województwo pomorskie nie jest tutaj wyjątkiem. Nic w tym nie ma zaskakującego, przecież każde spotkanie towarzyskie robi się o wiele ciekawsze, gdy jest ona na miejscu. Usługa spotykana jest na ślubach, wieczorach kawalerskich, eventach służbowych. Od niedawna coraz częściej możemy ją spotkać także w wersji magic mirror, zapewniającej niecodzienne doznania.

 

Ogromnym atutem fotobudki w tym wariancie jest jej wygląd. Goście zbliżają się do otoczonego lampkami zwierciadła, przed którym wystarczy dobrze się ustawić, aby zrobić pamiątkowe fotografie. Lustro ma dostatecznie dużą powierzchnie, dzięki czemu możemy z jego pomocą robić także zdjęcia grupowe. W trakcie pozowania poszczególni uczestnicy widzą siebie w tafli lustra bardzo dokładnie, co zapewnia uzyskanie najlepszego efektu. Jednak nie tylko zdjęcia wykonamy dzięki magic mirror. Fotobudka w tej wersji umożliwia także kręcenie krótkich filmów i plików GIF. Poza tym, jeszcze przed wydrukiem gotowe zdjęcie czy plik można pokazać wszystkim znajomym na portalu społecznościowym!

 

Trójmiasto, zwłaszcza w mieście Gdańsk oraz Gdynia, pełne jest firm, które proponują wypożyczenie fotobudki na ważne okazje. Ze względu na zwiększająca się konkurencję opcja jest coraz bardziej atrakcyjna cenowo. Magic mirror to idealne rozwiązanie na przyjęcie towarzyskie, które wymaga socjalizacji, jak przykładowo event pracowniczy. Stojąc razem przed lustrem, śmiejąc się i korzystając z różnorodnych rekwizytów, uczestnicy z pewnością się zintegrują. Niezapomniana przygoda jest pewna! Magic Mirror lepiej niż zwykła budka odnajduje się na przyjęciach weselnych. Aby znaleźć odpowiednią firmę wystarczy użyć wyszukiwarki, pamiętając, żeby wybrać jako lokalizację Trójmiasto. Najlepiej przejrzeć parę ofert, mogą się między sobą różnić nie tylko ceną, ale również dodatkowymi opcjami. Warto zamawiać fotobudki z większym wyprzedzeniem, gdyż są obecnie bardzo popularne.
Zobacz również: www.magicmirror-3city.pl

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *