sklep z panelami firmy Parador

Jesteśmy wprawną firmą zajmującą się sprzedażą najwyższych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymaganiom nowoczesnych, wymagających konsumentów. Prowadzony przez nas punkt internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat oraz każdego dnia zyskuje coraz to lepsze opinie wśród nabywających. Działamy w branży od 20 lat oraz bezustannie się rozwijamy oferując najlepsze rozwiązania znane współczesnemu rynkowi.

Panele – elegancja, prostota oraz minimalizm w jednym

Tworząc sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – pragnęliśmy dać naszym konsumentom to, czego nie odnajdą wśród konkurencyjnych firm. Liczne rekomendacje potwierdzają, że ten zamysł został osiągnięty, co dla należącej do nas kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym wyróżniają się nasze panele podłogowe?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie instalowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest szczególnymi, samozatrzaskowymi piórami. Innowacyjna posadzka pojawia się błyskawicznie oraz nie wymagane są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Konkurencyjna cena – Parador sklep powstał z myślą o każdym kliencie, skutkiem tego panele odnajdujące się w naszej idealnej ogromnej ofercie znamionują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Atrakcyjny, modny design – nietuzinkowe wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym autentyczne, naturalne drewno! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie posadzek w czystości nie sprawia żadnych problemów!

•             Trwałość oraz odporność na defekty – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, to właśnie dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że kolejna podłoga będzie akompaniować Wam w nienagannym stanie przez długi czas!

 

Czeka na Ciebie zespół doświadczonych sprzedawców!

Nasza marka funkcjonuje w oparciu o wiadomą oraz obowiązkową politykę. Pośród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, jacy zawsze służą kontrahentom fachową radą oraz pomocą w doborze porządnego modelu paneli. Nie polecamy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie mamy w swojej ogromnej ofercie. To fundament, na którym od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Wiemy, że wśród naszych konsumentów są również tacy, dla których panele to zdecydowanie za mało! Oczywiście dla nich posiadamy w swoim asortymencie najwyższej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi powłokami lakieru ochronnego. Ich zestaw nie różni się od montażu paneli podłogowych. Podobnie jak one deski układa się metodą bezklejową.

Posadzka w jeden dzień!

Czasy, w których na wymarzoną posadzkę należy było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Dzisiaj nawet najogromniejszą powierzchnię wolno wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani zawodowcy w wielu przypadkach potrzebują tylko paru godzin. To o wiele usprawnia proces remontu oraz daje szansę na ogromne oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli nurtują Państwa jakiekolwiek zapytania lub ewentualnie niepewności zachęcamy też do kontaktu a z zapałem na wszystkie odpowiemy!

Źródło: parador sklep internetowy

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *